Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Noizy paralajmëron albumin e katërt me radhë

Reperi i njohur nga Shqipëria, Noizy, është në përgatitje të albumit të tij të ri njëherësh të katërtit me radhë.

Artisti, i cili admirohet në masë të madhe nga publiku, së fundmi ka paralajmëruar albumin e ri.

Ai ka bërë një postim në rrjete sociale duke treguar se ky do të jetë albumi i dekadës dhe se do t’i zbulojë së shpejti të gjitha këngët.

“Albumi është gati dhe publikimi i këngëve do të bëhet çdo javë/ 10 ditë nga një super mega hit. Ky album është më i preferuari deri më tani. Së shpejti tillu dhe këngët”.

“Së shpejti. A jemi gati për albumin e dekadës”, ka shkruar ai në postimin e bërë në Instagram.

“Epoka”, “Zin City” dhe “Pak më ndryshe” – janë tri albumet e mëparshme të Rigels Rajkut (emri i vërtetë) të cilat i ka lansuar ndër vite.

Në vazhdim presim të shohim se çfarë ka përgatitur ylli i muzikës hip hop për fansat e muzikës së tij.

Postime të ngjashme

Dhurata Dora feston për 23 milionëshin me “Only You”

Lea Muslija

Khloe thekson çdo pjesë të trupit në veshjen e ngushtë teksa pozon pranë veturës “Rolls Royce”

Lea Muslija

Kida shpërndan imazhe atraktive nga qëndrimi i saj në Los Anxhelos

Lea Muslija

Kim Kardashian tregon se ajo ishte e gatshme ta lërë vetëm Kris Humphries në altar

Lea Muslija

Dua Lipa tregon linjat e bujshme ndërsa feston me tortë arritjen e Nr.1 ​​në top listat e SHBA

Lea Muslija

Pas ndarjes nga e fejuara, Liam Payne debuton ngjyrën e re të flokëve

Lea Muslija

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...