Agjencia Zhurnal.mk

Noizy publikon albumin e ri “Epoka” më 3 prill

Reperi i popullarizuar i skenës shqiptare, Noizy, tashmë ka bërë zyrtare datën e lansimit të albumit të tij më të ri.

Ai ka njoftuar fansat se ky album do të publikohet i plotë më 3 prill në versionin ‘audio’, pasi ditë më parë tregoi se e ka të pamundur të xhirojë klipet në këtë situatë.

Albumi po ashtu mban titullin “Epoka”dhe tani Rigels Rajku ka sjell një portret të tij në llogarinë zyrtare, Instagram.

View this post on Instagram

Albumi EPOKA 03/PRILL

A post shared by NOIZY OTR (@noizy) on

“Albumi EPOKA 03/PRILL”, ka shkruar krahas fotos ai.

Ky është albumi i tetë i Noizyt, i cili vjen pas atij “Zin City” që e solli në vitin 2016.

Më poshtë ju sjellim një listë me albumet e reperit shqiptar:

1.Noizy – Pak me Ndryshe (2009)

2.Noizy – Most Wanted (Mixtape) (2010)

3.Noizy – Living Your Dream (2011)

4.Noizy – Do You Remember Me? (2012)

5.Noizy – The Hardest In The Market (2014)

6.Noizy – The Leader (2014)

7.Noizy – Zin City (2016)

8.Noizy – Epoka (2019)

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

S.B.

Lajmet e fundit

Loading...