Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Noizy publikon fotografi kur si 15-vjeçar kishte parë nga afër për të parën herë një ‘Ferrari’ – sot ka dy të tilla të parkuara në garazhin e tij

Reperi i njohur shqiptar, Noizy, është nga reperët më të njohur të estradës shqiptare.

Të ardhurat e mira nga muzika ia kanë mundësuar atij që të bëjë një jetë mjaft të mirë dhe luksoze, duke jetuar në shtëpinë që do dhe veturat që pëlqen.

E kur jemi te veturat, reperi nga Durrësi duket të ketë qenë vetëm 15 vjeçar, kur për herë të parë në jetën e tij ka parë një ‘Ferrari’ nga afër.

Ai madje aso kohe edhe kishte realizuar një fotografi pranë veturës së markës së famshme italiane.

Këtë fotografi Noizy e ka ndarë së fundmi me ndjekësit e tij në rrjetin social Instagram, duke shkruar në mbishkrimin e saj: “15 vjeçar në SouthEnd, kur kam parë ‘Ferriari’ për herë të parë”.

Ndërkohë nga të ardhurat e mira nga muzika dhe biznesi, Noizy ka arritur që të ketë tashmë dy vetura të kësaj marke të parkuara në garazhin e tij.

Noizy njihet për jetën e tij luksoze që bën, të cilën nuk heziton që herë pas here ta ekspozojë në rrjetet sociale.

Postime të ngjashme

Almeda Abazi publikon një nga momentet e para pas lindjes së vajzës

Dafina Vidishiqi

“Baba beqar”, Mozzik zbulon se ai nuk është në lidhje

Dafina Vidishiqi

Xhensila Myrtezaj dhe Lumi B nesër sjellin këngën e re, me pamje të tjera nga klipi

Dafina Vidishiqi

Kate Middleton vendos gjerdanin domethënës kushtuar tre fëmijëve të saj

Dafina Vidishiqi

Loredana Zefi me një tjetër tatuazh të ri

Dafina Vidishiqi

Familja Mbretërore i nderon baballarët e tyre në Ditën e Babait me fotografi të ëmbla nga arkiva

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...