Agjencia Zhurnal.mk

Nonejm vjen me “Mamba”

Vera po vjen dhe këngëtarët po vazhdojnë të sjellin projekte të reja.

I fundit që ka publikuar këngën më të re gjatë ditës së diele është reperi, Nonejm.

Kënga titullohet “Mamba” dhe pritet të pëlqehet shumë, sidomos nga të rinjtë.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

S.B.

Lajmet e fundit

Loading...