Agjencia Zhurnal.mk
Sport

Nora Gjakova kualifikohet në finale të “GRAND SLAMIT”, reagon trajneri saj

Driton Kuka, trajneri xhudistes, Nora Gjakova, ka reaguar pasi kjo fundit arriti në finale në turneun “Grand Slamit” që po mbahet në Gjeorgjia.

Gjakova mposhti xhudisten austriake, Sabriana Filzmoser, raporton Insajderi.

Pastaj, në çerekfinale arriti fitore ndaj serbes, Marica Perisic. E për ta siguruar finalen fitoi ndaj sllovenes, Kaja Kajzer.

“Dijmë dhe mundemi dhe nuk ndalem mos të harroj askush e as mos të habitet Në finale me garuesen Xheorxhiane Lipartelian, që ka mposht Kampionen Botërore në Gjysmëfinale”, ka shkruar Kuka në Facebook. /Insajderi.com

Postime të ngjashme

Leicester City dëshiron transferimin e Coutinhos

Dafina Vidishiqi

Notat e lojtarëve: Holanda 3-2 Ukraina

Dafina Vidishiqi

Holanda fiton takimin dramatik ndaj Ukrainës në ‘trilerin’ e pesë golave

Dafina Vidishiqi

‘Shokohet’ Holanda, Yaremchuk barazon rezultatin

Dafina Vidishiqi

Mourinho: Dje Zoti po shikonte futboll

Dafina Vidishiqi

Nuk mund të fshihet më: Situatë e tensionuar mes Mbappes dhe Giroud te Franca para derbit me Gjermaninë

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...