Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Nora Istrefi lanson disa hite të saj në versionin akustik

Nora Istrefi vazhdon të jetë ndër artistet shqiptare që për vite me radhë ka qëndruar aktive në prurjet muzikore.

Që në paraqitjen e saj të parë, Nora ka dëshmuar se ka talent, duke grumbulluar me mijëra fansa, të cilët e mbështesin.

Ndërkohë, në një postim në rrjetin social Instagram, ajo ka bërë të ditur se ka publikuar disa hite të saj në versionin akustik.

“Anna”, “Pa Fat”, “Dy shokë”, “Sa t’kom dashtë”, “Ajo të pëlqen”, “Asnjë gotë”, janë këto hitet që ajo zgjodhi ti këndojë.

Për ripërpunimin e tyre është përkujdesur producenti Mixey, teksa në instrumental ishte edhe kitaristi Astrit Stafai.

Vlen të përmendet se të gjitha këto janë lansuar në platformat digjitale, duke numëruar që në minutat e parë klikime të shumta.

Postime të ngjashme

Paralajmërohen disa projekte muzikore nga Kidda

S.B.

Infermierja e cila një vit më parë pozoi me shenjat e lodhjes nga pandemia, ngjitet në skenën e ‘Sanremos’ dhe mban fjalimin emocionues

S.B.

Sting e lanson albumin “Duets” së shpejti

S.B.

Dua Lipa shkëlqen në reklamën e markës së atleteve “Puma”

S.B.

Arriti një miliard dëgjime, Bebe Rexha bëhet qesharake duke ngrënë mëngjesin mbi pllakatën që iu dhurua si mirënjohje nga Spotify

S.B.

Rita Ora me performancë të mrekullueshme nga ‘Sydney Opera House’, magjeps me dukjen dhe zërin e saj

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...