Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Nora Istrefi merr vëmendje me linjat trupore në fustanin transparent shkëlqyes

Gjatë këtyre ditëve ka qenë mjaft aktive me postime në rrjetet sociale.

Fjala është për këngëtaren e njohur të skenës shqiptare, Nora Istrefi, e cila c ka mahnitur ndjekësit me imazhet që ka sjellë.

Nëna e një vajze së fundmi është shfaqur atraktive në disa imazhe të reja, të cilat kanë qarkulluar në rrjete sociale.

Siç tashmë shquhet për fizikun atraktiv, ajo ka vënë në pah linjat në një fustan transparent shkëlqyes.

Zeshkania ka bërë një paraqitje të mrekullueshme, ndërsa vazhdon të jetë në top formë.

Nora në anën tjetër ka qenë më pasive në muzikë dhe këtë vit solli vetëm një projekt të ri muzikor.

“Dy zemra” mbetet kënga e fundit dhe e vetme e Istrefit, të cilën e solli në bashkëpunim me Butrint Imerin.

Postime të ngjashme

Skivi, Doksi dhe Lil Bin lansojnë këngën e re “Kriminele”

S.B.

“Ndihem dështake”, Kim Kardashian shpërthen me të qara në KUWTK – pas divorcit me Kanye West

S.B.

Afërdita Dreshaj befasohet me lule nga bashkëshorti në Ditën Ndërkombëtare të Gruas

S.B.

Ermira Shkodra shpërndan imazhe të Gold AG dhe Guerilit, shijojnë kohën së bashku

S.B.

Simon Cowell shihet i dërmuar pas kthimit nga Londra në Los Angeles

S.B.

Loredana pozon krah një mashkulli misterioz: Kush fshihet këtu?

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...