Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Nora Istrefi merr vëmendje në imazhet e reja me kostumin transparent

Ajo është njëra prej artisteve më të pëlqyera në trojet shqiptare dhe jo vetëm.

Fjala është për këngëtaren Nora Istrefi, e cila tashmë ka zënë një vend të veçantë në estradë.

Nënë e një vajze është mjaft aktive në rrjete sociale, ndërsa së fundmi mori vëmendje me disa fotografi provokuese.

Ajo ka publikuar disa imazhe të reja, në të cilat shfaqet me një kostum transparent ngjyrë kafe.

Stili i flokëve dhe pozat që ka marrë e kanë bërë të duket edhe më e veçantë, përkundër se postimi mori menjëherë mijëra pëlqime.

Kjo pamje e Norës u komplimentua mjaft shumë edhe në pjesën e komenteve, marrë parasysh që vetëm në Instagram ndiqet nga mbi një milion njerëz.

E njëjta ka kohë që ka munguar me projekte muzikore, megjithëse përflitet prej disa ditësh për një bashkëpunim mes saj, reperes Melinda Ademi dhe reperit Gjiko.

Postime të ngjashme

Dua Lipa duket sensuale me veshjen ngjyrë portokalli për një ndejë në West Hollywood

Lea Muslija

Rozana Radi vjen me imazhe të ‘nxehta’ nga pushimet

Lea Muslija

Jennifer Garner u shfaq me humor të mirë ndërsa dilte për darkë me regjisorin JJ Abrams dhe Katie McGrath

Lea Muslija

Cheryl pranon se pushimi i saj një vjeçar nga rrjetet sociale ishte ‘gjëja më e mirë’ për të

Lea Muslija

Anastasia Karanikolaou vë në plan të parë barkun e tonifikuar derisa arrin në një ditëlindje

Lea Muslija

Në romancën me J.Lo, Ben Affleck nuk harron të iu dedikojë kohë edhe fëmijëve

Lea Muslija

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...