Showbiz

Nora Istrefi në fokus linjat trupore përmes fustanit të zi

Zhurnal Ads

Ajo është ndër këngëtaret më me trend ndonjëherë në estradën shqiptare.

Bëhet fjalë për Nora Istrefin, e cila që nga paraqitja e parë ka arritur të rrëmbej mijëra fansa të cilët e përkrahin vazhdimisht.

Përpos prurjeve muzikore të shumta, Nora pëlqehet në masë të madhe edhe për stilin që ka.

https://www.instagram.com/p/CF7HhvJpJ1E/?utm_source=ig_web_copy_link

Në një postim në rrjetin social Instagram, bukuroshja bruna ka vënë në pah ndryshimin në dukje, ndërsa i ka dominuar më shumë ngjyra e zezë.

Fustani i shkurtër ka bërë që t’i fokusonte linjat trupore, për të cilat ajo stërvitet mjaft shumë në palestër.

Për aksesorë ajo ka zgjedhur një kapele të dizajnuar me një rrjet, ndërsa në krah mbante edhe një çantë.

Sidoqoftë, kujtojmë se “Dy Zemra” mban titullin kënga e saj e fundit, që erdhi në bashkëpunim me Butrint Imerin.

Postime të ngjashme

Vanessa Hudgens flet për mashkullin ideal, pas ndarjes nga Austin Butler

S.B.

Ekskluzive: Zbulohen titujt dhe disa nga bashkëpunimet e albumit të ri të Bebe Rexhës

admin

Alec Baldwin dhe Kelsey Grammer bashkojnë forcat në komedinë e re

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...