Nora Istrefi shfaqet plot stil duke vënë në fokus këmbët

Këngëtarja ka ndarë disa imazhe me fansa në rrjete sociale.

 

Këngëtarja e njohur njihet për stilin e saj të veçantë, të cilin e shpreh përmes veshjeve të ndryshme.

Nora thuajse gjithmonë merr vëmendjen e publikut me kombinimet e veçanta që sjell në rrjete sociale.

Ajo duket joshëse në fotografitë e fundit të publikuara në Instastory, teksa shfaqet mjaft elegante.

Veshja ngjyrë gri i theksonte linjat trupore asaj mjaft shumë por ishte grimi ai i cili i mori vëmendjen ndjekësve të saj pasi kishte ngjyra të ndezura që theksonin formën e syve të saj.

Related posts

“Suevele”, Enca lanson këngën e re të enjten

D V

Jennifer Lopez dhe Ben Affleck shfaqen më të dashuruar se kurrë, gjatë arritjes në Festivalin e Filmit në Venecia

D V

Caktohet data e lansimit të “Fast and Furious 10”

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com