Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Nora Istrefi shpenzon mbi dy mijë euro për një veshje

Nora Istrefi në përgjithësi njihet për stilin e veçantë, përfshirë edhe jetën luksoze që bën.

Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale, duke shpërndarë imazhe nga jeta personale dhe karriera profesionale.

Në një postim të fundit, Nora ka bërë të ditur se është duke shijuar pushimet në vend malor, së bashku me familjarët e saj.

Por ajo çka mori më shumë vëmendje është veshja e saj, me të cilën shkëlqeu në pozat e marra.

Shqip.Closet në një postim në rrjetin social Instagram ka grumbulluar shumën që ajo ka shpenzuar, duke u bërë kështu 2.300 euro.

Çmimin më të lartë e bartë xhaketa e saj, kurse atë më të ulët është aksesori që ajo vendosi në kokë.

Përmendim se ajo së fundmi ka lansuar edhe disa hite në versionin akustik, që u priten tejet mirë.

Postime të ngjashme

Skivi, Doksi dhe Lil Bin lansojnë këngën e re “Kriminele”

S.B.

“Ndihem dështake”, Kim Kardashian shpërthen me të qara në KUWTK – pas divorcit me Kanye West

S.B.

Afërdita Dreshaj befasohet me lule nga bashkëshorti në Ditën Ndërkombëtare të Gruas

S.B.

Ermira Shkodra shpërndan imazhe të Gold AG dhe Guerilit, shijojnë kohën së bashku

S.B.

Simon Cowell shihet i dërmuar pas kthimit nga Londra në Los Angeles

S.B.

Loredana pozon krah një mashkulli misterioz: Kush fshihet këtu?

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...