Nora Istrefi thekson linjat trupore në fustan të verdhë

Nora Istrefi është një prej femrave më të bukura dhe më joshëse shqiptare, e cila çdo herë arrin të paraqitet me shumë stil.

Këngëtarja e mirënjohur dhe shumë e dashur për publikun ndiqet nga më shumë 1.1 milion ndjekës në Instagram.

Me fansat në rrjetet sociale Nora ka ndarë imazhe nga performance e fundit, ku shihet me një fustan me ngjyrë të verdhë të kombinuar me një pallto lëkure me ngjyrë të zezë dhe taka të larta.

Foto: Nora Istrefi/Instagram

Ajo që binte në sy ishte ndryshimi në dukje i këngëtares që shihet me flokë të shkurtër dhe balluke.

Foto: Nora Istrefi/Instagram

Nora dukej plot shkëlqim, elegancë dhe atraktive, ndërsa nuk munguan as komplimentet nga ana e fansave të saj.

Foto: Nora Istrefi/Instagram

Kujtojmë që Nora edhe këtë sezon veror ishte e angazhuar me mbrëmje muzikore, ndërsa solli një bashkëpunim me Melindën dhe Gjikon. Kënga e tyre ishte “Ay Caramba” u prit mirë dhe deri tani ka arritur mbi 14 milionë klikime në YouTube. /Telegrafi/

Foto: Nora Istrefi/Instagram

Related posts

Këngët e Rita Orës ngjiten lart në top-listat australiane që pas pjesëmarrjes së saj në “The Voice Australia” si anëtare e jurisë

D V

Bebe Rexha përkrah boksierin shqiptar, Reshat Mati për meçin e radhës

D V

“Nuk ka dhuratë më të madhe se ta jetosh jetën me personin që e do”, Elita me dedikim të veçantë për Gjikon në trevjetorin e martesës

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More