Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Nora Istrefi vë në pah hiret trupore në fustanin provokues

Këngëtarja e njohur shqiptare, Nora Istrefi, ka prej muajsh që nuk ka sjell ndonjë këngë të re për fansat e saj.

Ajo ndërkohë është shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale, përmes së cilave ndan me fansat fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e përditshme.

Së fundmi, Nora ka realizuar disa fotografi të reja në dyqanin e mikut të saj, stilistit Valdrin Sahiti, ku ka pozuar me një fustan mjaft provokues.

E veshur me një fustan të zi dhe me prerje të shumta përgjatë trupit, Nora nuk hezitoi që të vërë në pah hiret e saj trupore.

Imazhet në fjalë, ajo i ka ndarë me ndjekësit e saj të shumtë në Instagram, duke marrë pëlqime e komente të shumta nga ta.

Nora përndryshe së fundmi ka filluar të merret edhe me një biznes të ri, të cilin planifikon ta zhvillojë mes Prishtinës dhe Stambollit.

Postime të ngjashme

Don Xhoni dhe Tayna së shpejti në bashkëpunim

S.B.

Qentë e Lady Gagës gjendet të sigurt pas sulmit që iu bë rojtarit të këngëtares

S.B.

George Clooney dhe Julia Roberts do të bashkohen për filmin “Ticket To Paradise”

S.B.

Bebe Rexha zbulon fobinë e saj: Urrej udhëtimin me aeroplan

S.B.

Loredana i bën më të shpeshta paraqitjet pa makijazh

S.B.

Khloe Kardashian sjell fotosesionin e ri, josh me këmbët e tonifkuara

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...