Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Nora Istrefi vjen atraktive në paraqitjen e radhës, krahasohet me aktoren Brooke Shields në “Sahara”

Këngëtarja Nora Istrefi vazhdon të jetë mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale.

Zeshkania vetëm në Instagram numëron 1.1 milion ndjekës, teksa nuk heziton të ndajë imazhe dhe video të ndryshme.

Këtë herë ajo mori vëmendje me një veshje elegante, pantallona të zeza e këmishë të bardhë.

https://www.instagram.com/p/CGNlKieJbJu/?utm_source=ig_web_copy_link

Madje, në këtë imazh ka krahasuar veten me aktoren Brooke Shields në romancën “Sahara”.

“Brooke Shields në Sahara”, ka qenë mbishkrimi i fotografisë.

Komplimentet ndërkohë nuk munguan as në hapësirë për komente nga miqtë dhe ndjekësit që mban në këtë rrjet të popullarizuar.

https://www.instagram.com/p/CGINa7VpN-B/?utm_source=ig_web_copy_link

Istrefi momentalisht është duke shijuar suksesin e këngës “Dy zemra”, të cilën e solli në bashkëpunim me artistin Butrint Imeri.

Për një muaj, projekti ka kaluar shifrën e tetë milionë shikimeve në YouTube.

Postime të ngjashme

Përse Jennifer Lopez është ndarë nga Alex Rodriguez?

S.B.

Afërdita Dreshaj rrëfen njohjen me Jakub Kindl dhe flet për sekretin e një martese të lumtur: Ne e përkrahim njëri-tjetrin në çdo gjë

S.B.

Pas vdekjes së Princit Filip, kush do të trashëgojë titullin Duka i Edinburgut?

S.B.

William dhe Harry u panë duke biseduar me njëri-tjetrin në varrimin e Princit Filip, bashkohen për herë të parë që pas largimit të Princit nga familja mbretërore

S.B.

Kate Middleton në varrimin e Princit Filip shfaqet me një gjerdan diamanti të Mbretëreshës Elizabeth II dhe Princeshës Diana

S.B.

John Cena, vëllai i Dieselit “i dërguar prej Walkerit” në filmin e ri “F&F9”

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...