Agjencia Zhurnal.mk

Nora kthehet nga pushimet, del në kafe me mashkullin e zemrës!

Nora Istrefi po vazhdon të jetë një këngëtare tejet e dashur për publikun.

Ajo dhe Robert Berisha para pak muajve i dhanë fund martesës së tyre disa vjeçare, përcjell ORAinfo. Pas ndarjes Nora po shfaqet gjithnjë e më tërheqëse.

Ajo kohëve të fundit ishte në pushime në Bullgari. Atje ajo u shoqërua nga vajza e saj Renne, Era dhe Roberti.

E prania e Robertit ngjalli dyshime se ata prapë janë rikthyer bashkë.
Por duket se gjërat janë ndryshe.

Nora është kthyer vet në Prishtinë. ajo sot ka publikuar një video ku tregon se ka dal për kafe me dizajnerin e njohur, Valdrin Sahitin të cilin e quan edhe zemër.

Nora dhe Valdrini janë shokë të mirë që një kohë të gjatë.

Videon mund ta ndiqni duke klikuar KËTU.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...