Agjencia Zhurnal.mk

Nora shfaqet provokuese në foton e fundit, nuk përmbahet Roberti

Nora Istrefi po vazhdon të jetë një këngëtare tejet e dashur për publikun.

Ajo dhe Robert Berisha para pak muajve i dhanë fund martesës së tyre disa vjeçare, përcjell ORAinfo.Pas ndarjes Nora po shfaqet gjithnjë e më tërheqëse.

Sot, ajo ka publikuar disa imazhe ku shfaqet tejet në formë.

E Roberti nuk ka hezituar t’i pëlqejë këto imazhe të ish-gruas.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...