Normalizohet komunikacioni në rrugën Prilep – Gradsko

Shkup, 8 shtator – Nga ora 14:10 sot komunikacioni në rrugën magjistrale A-3 prilep – Gradsko afër fshatit Pletvar plotësisht është normalizuar.

 

Paraprakisht, nga LAMM informuan se nga ora 12:45 komunikacioni në rrugën magjistrale A-3 Prilep – Gradsko afër fshatit Pletvar po zhvillohet në mënyrë alternative të automjeteve. 

Related posts

Për Kërçovën dhe Strugën nuk do të ketë mësim online

Redaksia

Vdekjet e të rinjve nga COVID-19 rrisin alarmin e kujdesit nga qytetarët maqedonas

D V

Osmani në takim të blertë lamtumirës me Tejadan: Trashëgimi do të mbesin shumë projekte të sukseshme

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More