Maqedoni

NP “Parkimi i Qytetit” – Shkupi prej sot fillon me numërimin dimëror të orarit të punës

Zhurnal Ads

Shkup, 1 tetor, zhurnal.mk – Ndërmarrja publike “Parkimi i Qytetit” – Shkupi prej sot fillon me numërimin dimëror të orarit të punës.

Orari i punës në zonat A, B dhe C do të jetë nga e hëna në të premte nga ora 07:00 deri në 21:00 dhe të shtunën nga ora 07:00 deri në 14:00.

Në zonën publike të destinuar për zonën e parkimit D, orari i punës do të jetë nga 07:00 deri në 23:00.

Postime të ngjashme

Sot përsëri protesta kundër shtrenjtimit të energjisë elektrike

XH,I

Pilot-projekt për dixhitalizimin e Komunave, qytetarët në mënyrë elektronike t’i paguajnë taksat

XH,I

8 viktima dhe 144 raste të reja me Covid-19 në Maqedoninë e Veriut

XH,I
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...