Agjencia Zhurnal.mk

Nuhiu: Ligji për përdorimin e gjuhëve zbatohet në MPB

Shkup, 13 nëntor, zhurnal.mk – Zv/Ministri i Punëve të Brendshme, Agim Nuhiu përmes një postimi në rrjetin social facebook thotë se në Ministrinë e Brendshme zbatohet plotësisht ligji për përdorimin e gjuhëve, transmeton Zhurnal.

Ai thotë se detyrimet ligjore zbatohen edhe në Ministrinë e brendshme dhe për këtë shpreh konsiderata për Drejtorin Ylber Sela dhe punonjësit e Agjencisë pë Zbatimin e Gjuhës për mbështetjen institucionale!

Detyrimet ligjore zbatohen edhe në Ministrinë e brendshme. Shprehim konsiderata për shërbimet e Ministrisë së Brendshme…

Posted by Agim Nuhiu on Wednesday, November 13, 2019

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

XH.I

Lajmet e fundit

Loading...