Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Nuhiu: Ministria e Drejtësisë inicon reformimin e Agjencisë për Zbulim

Shkup, 23 nëntor, zhurnal.mk – Organet dhe institucionet e sistemit janë për qytetarët dhe për shtetin, ka potencuar zëvendës ministri i Ministrisë së Drejtësisë, z. Agim Nuhiu, i cili po dëshmon performancë të lartë në dikasterin e drejtësisë.

Pas themelimit dhe reformimin e drejtorive, Ministria e Drejtësisë, ka iniciuar edhe reformimin e Agjencisë për Zbulim, ka cekur z. Agim Nuhiu, zëvendës ministër në këtë ministri.

Postimi i plotë i z. Nuhiu është si vijon:

Pas themelimit të Agjencisë Teknike Operative dhe pas reformimit të Drejtorisë për Siguri dhe Kundërzbulim, Ministria e Drejtësisë inicoi edhe reformimin e Agjencisë për Zbulim! Organet dhe institucionet e sistemit janë për qytetarët dhe për shtetin!

Postime të ngjashme

Bilall Kasami: 2 deputetë të opozitës shqiptare do t’i bashkohen shumicës

R Zh

Editorial në News Week / Biden të luftojë për drejtësinë në Ballkan

R Zh

Ministri Hoxha takon prodhuesit e orizit

T E

Votëbesimi i Qeverisë mund përsëri të vendoset në test, pa kaluar 90 ditë

T E

Zjarr tek liqeni Treska, dyert e mbyllura e zjarrfikësit nuk mund të hyjnë?

T E

Kasami: Grafa etnike do të bëhet realitet

R Zh

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...