Agjencia Zhurnal.mk

Nuk do ta besoni në ҫfarë gjendje ka përfunduar vajza e Sasës

Kaona Sylejmani tashmë është shumë e njohur për publikun.

Ajo është vajza e aktorës së njohur kosovare, Adriana Matoshit, shkruan ORAinfo.

Prindërit e Kaonës janë të ndarë dhe po vazhdojnë jetën secili në formën e vet.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot Kaona ka publikuar një foto në të cilën duket paksa e lodhur.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...