Agjencia Zhurnal.mk

Nuk do ta njihni Dhurata Dorën nga kjo foto

Dhurata Dora ka postuar një foto në rrjetet sociale ku duket pothuajse një vajzë tjetër

Krijuesja e hitit “Zemër” bashkë me Soolking ka zgjedhur që të pushojë pak këto ditë para se të fillojë sezonen me koncerte anekënd bregdetit shqiptar.

E para kësaj Dhurata Dora ka postuar një foto ku ajo me të vërtetë duket ndryshe dhe tepër seksi.

Për me tepër ajo ka postuar disa vargje të këngës së saj me të fundit, “Zemër”.

Ndryshe Dhurata la përshtypje interesante në paraqitjen e saj në Alba Festival ku përformojë me tupana. /GazetaExpress/

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...