Agjencia Zhurnal.mk

Nuk do ta njihni Rinën, bën ndryshim drastik në pamje

Rina bën ndryshim drastik në pamje.

Edhe rep artistja e njohur Rina Balaj është fokusuar në ndryshimet në pamjen e saj.

Ajo çka bie në sy është se edhe ajo sikur Dafina kanë dëshirë të bëjnë ndryshime me flokët e tyre, shkruan Kosovarja. Rina së fundmi është paraqitur me stilin e flokëve “jamaikan” si dhe në sytë e saj vërehen lentet ngjyrë të kaltër.

E këto ndryshime kanë bërë që Rina të duket krejt një person tjetër.

Ndryshe, Rina dhe i dashuri i saj Sin Boy pak ditë më parë kanë sjellë këngën e re të tyre “Meredith” e cila po pëlqehet mjaft shumë.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...