Agjencia Zhurnal.mk

Nuk e fsheh më, Jonida puth në emision të dashurin e ri

Lidhja e tyre bëri bujë të madhe.

Jonida Maliqi e ka puthur në emision, Romeo Veshajn. Së fundmi kanë qarkulluar zëra se Jonida Maliqi është në lidhje dashurie me Romeo Veshajn, shkruan lajmi.net. Kjo u mor si thashethem deri në momentin kur u publikua një video ku dyshja u kapën ‘mat’ së bashku në pishinë.

E pyetur lidhur me jetën private dhe konkretisht Romeon, ajo nuk ka dashur të flas lidhur me këtë çështje vetëm se ka thënë se ndihet e lumtur.

Tani së fundmi po qarkullon promo e programit televizit ‘Treshat’ dhe aty gjatë emisionit shihet Jonida duke e puthur Romeon.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...