Agjencia Zhurnal.mk
Kuriozitete

Nuk e ndali as Pandemia

Biznesmenin e njohur shqiptarë Astrit Salihu i cili jeton dhe vepron në Gjermani por që veprimtaria e tij kryesisht është e vendosur në bartjen e kufomave në mbarë botën, nuk e ka ndalur aspak Pandemia, madje puna e tij më e madhe ka qenë pikërisht në këtë periudhë.

Lëvizjet e tij dhe të kompanisë që drejton kanë qenë kryesisht nga vendet e Europës në drejtim të Kosovës pasiqë shqiptarët që jetojnë jashtë në diasporë kanë shfrytëzuar shërbimet e kompanisë ‘Atdheu-Düsseldorf’ për të sjellë kufomat e të afërmve të tyre në vendlindje.

Posted by Firma-Atdheu-Düsseldorf on Thursday, December 14, 2017

Postime të ngjashme

Influencuesja e Instagramit poston nudo mbi elefantët e rrezikuar nga zhdukja, nxitë reagime të shumta në internet

S.B.

Një e re me kancer vdes 10 ditë pasi realizoi ëndrrën e saj të martohej: ‘Dashuria e vërtetë ekziston’

S.B.

E lodhur nga bllokimi për shkak të coronavirusit, kjo grua improvizon “një udhëtim me aeroplan” në shtëpinë e saj

S.B.

Video virale kap reagimin e 9-vjeçares amerikane, kur nëna i thotë se do të kthehet në shkollë

S.B.

3 mite të famshme mbi sipërmarrësit

T E

Dhjetë ndryshime që duhet t’i bëni gjatë të tridhjetave

T E

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...