Nuk është më bionde; Aktroja Margot Robbie shfaqet me një look të ri

Të Dielën, Margot Robbie mbërriti në xhirimet  e filmit të saj të ri  me flokët totalisht ndryshe nga ajo që jemi mësuar ta shohim!

 

Flokët e saj të drejtë ishin shndërruar në kaçurrela, të gjata shumë dhe ngjyrë portokalli ose xhinxher.

Robbie, e cila përflitet se po luan në këtë film të ri rolin e, Clara Bow, e shoqëroi këtë pamje të re me një  veshje sateni dhe çizme  lëkure.

Ngjyra e përzgjedhur nga Margot ose nga regjisori i filmit është dhe shumë në modë për vitin 2021. Shumë personazhe të njohur kanë zgjedhur pikërisht këtë për ndryshimet e tyre drastike!

Related posts

Almeda Abazi në zi, humb gjyshin e saj

D V

Luana Bajrami – aktorja shqiptare me rol në filmin që fitoi çmimin kryesor në Festivalin e Filmit në Venecia

D V

“Ma la seen”, Andi dhe Arta realizojnë dëshirën e mbetur peng që në mbrëmje të maturës!

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More