Agjencia Zhurnal.mk

Nuk është paranojë, por është Kida

Kida ka paralajmëruar një rikthim në duet me Mozzik më 3 korrik, pesë vite pas këngës së tyre hit “Premtimet”

E pak para se kjo këngë të publikohet për publikun kosovar, Kida ka vazhduar me postimin e disa fotove tejet seksi në rrjetet sociale.

Nën këto foto ajo sigurisht se ka shkruar edhe vargje të këngës së saj më të re.

“Kjo so paranoj”, është një varg i këngës së re të Kidës.

Kënga e re e Kida dhe Mozzik pritet të lansohet këtë të premte.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

S.B.

Lajmet e fundit

Loading...