Agjencia Zhurnal.mk

Nuk i shpëton as Edona, bën këtë ndryshim të papritur në pamje

Edona Llalloshi është një ndër këngëtaret më të njohura të estradës shqiptare.

Ajo nisi karrierën shumë vite më parë dhe për një kohë të gjatë ka qenë pjesë shumë aktive e skenës muzikore shqiptare, shkruan ORAinfo. Edona tani është më pak e pranishme në skenë, mirëpo është shumë aktive në rrjete sociale.

E përmes një postimi sot, ajo ka treguar se i ka rregulluar thonjët.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...