Agjencia Zhurnal.mk
Sport

Nuk ka dyshime, Isco do largohet nga Real Madridi

Gazetari më i besueshëm i merkatos, Fabrizio Romano, ka treguar se Isco do të mundohet të largohet në verë përsëri, pasi dështoi ta bëjë një gjë të tillë në merkaton e janarit.

Gazetari shpjegoi se spanjolli nuk është i lumtur te Los Blancos.

Madje, ai raporton se Isco dëshiroi të largohej në merkaton e janarit, mirëpo një gjë të tillë nuk e lejuan zyrtarët e klubit.

Këtë sezon, lojtari spanjoll ka zhvilluar vetëm 487 minuta në të gjitha garat dhe për këtë arsye po kërkon një largim.

Njëri ndër klubet që kishte shfaqur interes për të siguruar shërbimet e 28 vjeçarit ishte Manchester United.

Postime të ngjashme

Faqja e UEFA-s reklamon ‘Arenën Kombëtare’, pyet tifozët nëse e din ku gjendet ky stadium që do ta organizojë finalen e Ligës së Konferencës

D V

Depay shënon supergol ndaj Stuttgartit

D V

Arbër Zeneli i pafat, këput përsëri ligamentet dhe pritet të mungojë shumë gjatë

D V

Prezervativi e ndihmoi të fitonte medalje: Atletja i çudit të gjithë në Tokio 2020

D V

Përfundon gara për notaren e Shqipërisë, renditet e 42-ta

D V

Biles tërhiqet edhe nga dy gara në Lojërat Olimpike “Tokyo 2020”

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...