Agjencia Zhurnal.mk
Shqipëri

“Nuk ka marrëveshje për detin, vetëm zhurmë e nisur nga një deklaratë”

Zhurnal Ads

Ish-ministi i Jashtëm Paskal Milo i quajti debatet për detin “një zhurmë pa asgjë gjë konkrete”.

“Mua më duket zhurmë e nisur nga një deklaratë. Marrëveshjet nënshkruhe nga persona me fytyrë dhe emër. Nuk ka marrëveshje pa pasur një grup negociator, nga asnjëra palë.

Nuk mundet që një politikan të bëjë një kompromis të fshehtë, sepse ai politikan egzektohet nga fusha politike”- tha Milo mbrëmjen e së enjtes në Top Channel.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

“Mos e harroni maskën”, Manastirliu publikon videon dhe iu drejtohet qytetarëve: Në këtë përballje të vështirë me Covid-19 duhet të…

admin

Drejtuesi i Fondacionit gjerman “Konrad Adenauer“ në Tiranë flet për dekriminalizimin e kandidatëve për deputetë

admin

Rama nxjerr pamjet e trishta nga “Shefqet Ndroqi”: Ky është realiteti brenda spitaleve Covid!

S.B.

Dita e Demokracisë, ambasadorja Kim mesazh për politikën shqiptare

admin

Ekonomia shqiptare pëson rënie edhe në tremujorin e tretë

T E

Topalli zbulon se ku do të garojë më 25 prill

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...