Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Nuk ka të lënduar nga aksidenti afër Fakultetit të Pylltarisë

Shkup, 16 janar – Ndërmarrja Qarkulluese Publike-Shkup njofton se nuk ka të lënduar nga aksidenti zinxhirë që ka ndodhur pasditen e sotme mes një autobusi dhe dy makinave afër Fakultetit të Pylltarisë në Shkup.

Sipas raportimit në NQP “Shkup”, aksidenti ka ndodhur rreth orës 15:00, kur një nga makinat ka goditur autobusin e linjës 50. NQP Shkup njofton se MPB po punon për zbardhjen e plotë të rastit. Ndryshe, që nga janari deri në qershor të vitit 2019, NQP Shkup ka regjistruar 73 aksidente në trafik, prej të cilave 50 me faj të makinave tjera.

Postime të ngjashme

Zhurnal mëson / Afaristi i mirënjohur, Argëtim Saliu kandidat për kryetar komune i koalicionit ASH – AAA për Strugë?

Bexhet Musliu

Bilall Kasami dhe gjithë funksionarët e Lëvizjes Besa bëjnë thirrje për Regjistrim të popullatës

T E

“Shtetësia”, janë paraqitur rreth 1 000 persona

T E

Hoxha: Deri më 31 mars do të prolongohet afati për blerjen e edhe 1.500 tonë duhan

Bexhet Musliu

Izraeli lider në botë, Serbia ndër të parat, ja në cilat vende kryesojnë me programet e imunizimit

T E

Arrestohen dy shtetas britanez në aeroportin e Shkupit me test PCR të falsifikuar

T E

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...