‘Nuk kisha para’ të paguaja qiranë’, Donaldi tregon historinë kur pronari e nxirrte nga shtëpia

Donaldi dhe Semi janë duke zhvilluar provën javore. Me një gotë verë para ata janë duke treguar histori të ndryshme nga jeta, por kjo e Donaldit ishte tejet prekëse.

Ai tregoi se në fillime kur ka ardhur në Tiranë nuk ka pasur mundësi të paguajë qiranë dhe pronari e ka nxjerrë nga shtëpia. Po ashti ai tha se këtë histori të mbushur me disa batuta ia tregonte qytetarëve, në shown ku merrte pjesë dhe ata qeshnin.

“S’kishim paguar qiranë dhe ne bënim show dhe i zoti i shtëpisë na ka nxjerrë nga shpija, dhe njerëzit qeshnin me këtë. Situatën tonë i mbushnim batuta dhe kur mbaronte show të gjithë iknin nëpër makina dhe unë merrja Andin, shokun tim, s’kisha as rroga se i kisha te shpija ku pronari kishte mbyll derën. Të duket vetja si Xhoker”, tha Donaldi.

Ndërsa Semi nuk ka duruar shumë dhe ka shpërthyer në lot. Në fund ata ngritën një dolli për jetën dhe shëndetin.

Related posts

Me poza me bikini, Afrona Dika tregon dallimin mes fotografive nga jeta reale dhe atyre në rrjetet sociale

Redaksia

Me imazhe provokuese nga klipi, Melinda Ademi falënderon fansat për 3 milion shikime

D V

Salma Hayek shfaqi figurën joshëse me një fustan ngjyrë vjollce ndërsa pozoi me bashkëshortin në Paris

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More