Nuk mund të ketë një tjetër të tillë: Ky është Audi A7 më i shtrenjtë që mund të blini

Pritet që versioni RS të ketë statusin e Audi A7 më të shtrenjtë.

 

Vetura në vetvete është e shtrenjtë.

RS7 me një motor 4.0 V8 me 600 kuaj fuqi dhe 800 Nm fillon me 170 mijë euro, por ky nuk është fundi i tij, sepse ky model mund të shkojë edhe më shumë në çmim.

Is the C8 Audi RS7, the most beautiful car Audi has ever designed?See this daytona matte grey in a very detailed…

Posted by Auditography – Unique Audi photography on Saturday, August 21, 2021

Me anë të disa ndërhyrjeve shtesë brenda kësaj veture, çmimi i saj mund të shkojë deri në 200 mijë euro.

Nëse po pyesni se si duket RS7 me të gjitha opsionet, shikoni videon më poshtë.

Related posts

Mercedes-Benz AMG CLK GTR do të dalë në ankand, çmimi pritet të jetë deri në 10 milionë dollarë

D V

Edhe zyrtarisht arrin Hyundai Casper

D V

Ai harroi të shkonte te mekaniku për një kontroll të veturës – ja si duket vaji i motorit pas 36,000 km

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More