Nuk ndalet Rey Manaj, sërish shënon te Barcelona

Barcelona është duke fituar 2-0 ndaj Gironas në kuadër të miqësoreve që po i zhvillojnë klubet para edicionit 2021/2022.

 

Goli i parë për katalunasit u shënua nga Gerard Pique në minutën e 21-të, përmes penalltisë.

Tre minuta më vonë, Rey Manaj arriti të futej në listën e realizatorëve me një gol të bukur.

Kujtojmë se ky është goli i katërt për reprezentuesin e Shqipërisë deri më tani në këtë fazë përgatitore, pasi pak ditë më parë realizoi het-trik ndaj Gimnastica.

Related posts

Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim: Arsenal – Chelsea

D V

Muslera i del në mbrojtje Strakoshës pas gabimit: Edhe unë gabova disa ndeshje më parë, janë gjëra që ndodhin

D V

Vazhdojnë largimet nga Interi, Gabriele Oriali lë pozitën e menaxherit teknik

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More