Agjencia Zhurnal.mk

Nuk ndryshojnë çmimet e derivateve

Shkup, 13 janar – Zhurnal.mk – Me vendimin e sotëm të Komisionit Rregullativ për Energjetikë, çmimet e derivateve do të ngelin të pandryshuara, informon Zhurnal.

EUROSUPER BS-95 do të kushtojë 68 denarë, EUROSUPER BS-98 do të kushtojë 70 denarë, Dizeli do të kushtojë 62,5 denarë.

Çmimi i mazutit M-1 NS është rritur për 1876 denarë dhe shitet për 40,424 denarë për litër./Zhurnal.mk

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Z H

Lajmet e fundit

Loading...