Nuk respektoj masat antiCOVID, arrestohet një person në Zveçan

Policia e Kosovës ka arrestuar një person në Zveçan, pasi që nuk ka respektuar vendimin e Qeverisë.

 

Me vendim të prokurorit, pas intervistimit i dyshuari është liruar, dhe rasti shkon në procedurë të rregullt.

Related posts

25 vjeçari sulmon kontrolluesin e NQP Shkup dhe i’a mer terminalin për kartela

Z H

Arrestohet shoferi i autobusit në Kroaci: Më zuri gjumi në timon

R Zh

Policia kap dy shtetas të huaj që tentuan të futen ilegalisht në Kosovë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com