Kosovë

Nuk respektuan masat antiCOVID, policia dënon 566 persona

Zhurnal Ads

Një aksident trafiku me fatalitet ka ndodhur gjatë 24 orëve të fundit në rrugët e Kosovës. Derisa kanë ndodhur 25 aksidente trafiku me të lënduar dhe 25 aksidente trafiku me dëme materiale.

Gjatë 24 orëve të fundit, policia ka shqiptuar 720 tiketa trafiku. Ndërsa 566 gjoba ka shqiptuar për shkak të mos respektimit të masave ndaj COVID-19.

Policia ka arrestuar 20 persona, derisa 8 janë dërguar në mbajtje, një në ndalim policor dhe një në vuajte të dënimit.

Postime të ngjashme

Hoti merr pjesë në përurimin e një shkolle në Lipjan, kërkon që të respektohen makismalisht masat

admin

Zemaj prezanton projektin e finalizuar për ndërtim të spitalit të Podujevës

D XH

Theret me thikë një grua në Prishtinë, arrestohen dy persona

admin
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...