Agjencia Zhurnal.mk
Kuriozitete

“Nuk u pagua!”: Një burrë në Angli filmohet duke ‘shkatërruar’ dy shtëpitë që kishte ndërtuar

Ky është momenti kur një burrë “shkatërron” dy shtëpi që kishte ndërtuar në atë që thuhet si “hakmarrje ndaj mos pagesës”.

Sipas medieve të huaja, përcjell Telegrafi, në video ai shihet duke hequr copa muri me një çekiç ndërsa kolegët e tij përpiqen ta qetësojnë.

Një zë jashtë kamerës mund të dëgjohet duke thënë ‘nuk u pagua’ ndërsa punëtori “gris” një pjesë të murit me duart e tij.

Burrat në video kanë veshur xhaketa të punës me emrin e një kompanie ndërtimi me bazë në Essex.

Dhe një dëshmitar mund të dëgjohet duke thënë: ‘Toni, qetësohu, eja këtu shok, çfarë po ndodh?’.

Por punëtori shihet duke lëvizur drejt ndërtesës tjetër dhe një zë dëgjohet duke thënë ‘Toni, thjesht lëre atë!’.

Ndërsa njeriu i cili kishte qenë duke u përpjekur për ta qetësuar atë thotë ‘thirreni policinë’.

Postime të ngjashme

Një grua lë punën e saj për ta kthyer një furgon të vjetër në “shtëpinë e saj të ëndrrave”

Dafina Vidishiqi

Kongresmeni amerikan harron që ka kamerën e ndezur – tregon se nuk kishte pantallona gjatë një takimi virtual

Dafina Vidishiqi

Të jetuarit sipas mënyrës Zen – 5 gjëra që duhet të dini

Lea Muslija

16 shtetet që kanë nisur të përdorin pasaportën COVID për të udhëtuar në BE

Lea Muslija

Video që lexon buzët e Kate dhe zbulon si i thërret ajo vjehrrit të saj, princit Charles

Lea Muslija

Miliarder, udhëtar apo model? Çfarë bëri krijuesi i Telegram që e futi në telashe me agjencinë e intelegjencës ruse?

Lea Muslija

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...