Agjencia Zhurnal.mk

Nusja e Kemalit sapo doli nga frizerja, do ta ‘shkri’ burrin e saj me këtë pamje

Burak Ozcivit është një prej aktorëve më të pëlqyer turk.

Me rolet e tij arriti të ketë shumë fansa si në publikun turk ashtu edhe në atë të huaj, përcjell ORAinfo.

Në publikun shqiptar ai u bë i njohur me rolin e ‘Kemalit’ në serialin shumë të popullarizuar, ‘Kara Sevda’.

Ai dhe gruaja e tij, Fahriye Evcen, dje janë bërë prindër për herë të parë, e tashmë të dy janë shumë aktiv në rrjetet sociale.

Sot Fahriye ka publikuar një foto në të cilën shihet se është rregulluar dhe po duket tejet bukur.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...