Agjencia Zhurnal.mk

Nusja e Labit na prezanton me shoqen e saj të ngushtë, e njihni të gjithë ju

Qëndresa Bajrami u bë e njohur për publikun si bashkëshortja e moderatorit, Labinot Gashit.

Ajo është gjithmonë e përfolur dhe e përlqyer sidomos për paraqitjet e saj, shkruan ORAinfo.

Qëndresa është shumë aktive edhe me postime në rrjete sociale.

Në foton e fundit ajo na ka prezantuar me shoqen e saj të ngushtë, e ajo është Fjolla, nusja e Alban Mehmetit.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

S.B.

Lajmet e fundit

Loading...