Agjencia Zhurnal.mk

Nusja e Milotit në festë, veshja e saj mori vëmendjen e të gjithëve

Milot Llalloshi është këngëtari kosovar tejet i pëlqyer në publik.

Ai dhe motra e tij Edona janë shumë aktivë si me këngë të reja ashtu edhe në mbrëmje, dasma e koncerte, përcjell ORAinfo.Shumë e përfolur është edhe gruaja e tij, Erxhina.

Ajo ka shkuar në një festë e me këtë veshje mori vëmendjen e të gjithëve.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...