Agjencia Zhurnal.mk
Kuzhina

Nusret vjen tek ‘Austrian Palace’ përmes ushqimeve të tij

Zhurnal Ads

Shkup, 30 dhjetor – Një nga ambientet më relaksuese në kryeqytet është pikërisht ‘Austrian Palace’, lokal në të cilin krahas ndjenjës shumë komode sigurisht që ju shijojnë dhe ushqimet e mrekullueshme të cilat pregaditen aty.

Por këtë herë, ‘Austrian Palace’ sjellë befasi për klientët dhe gjithë ata që vendosin të kalojnë një drekë të mirë me familje apo miqësi.

Aty po vijnë specialitetet më të njohura të cilat po pregaditen në Turqi nga kuzhinieri i njohur Nusret e që mund t’i provoni dhe shijoni pikërisht në ‘Austrian Palace’.

Dhe kështu, gjithë komoditetin dhe ushqimet e këndëshme që servohen nga ana e Nusretit tash e tutje do të mund të provohen edhe tek ‘Austrian Palace’.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Supa më e mirë me domate që e keni provuar ndonjëherë: Ky është përbërësi sekret i Jamie Oliverit, i cili çdo gjë ndryshon

admin

Rolatë me kungullesha, proshutë dhe kaçkavall: Qe se si përgatitet një paragjellë e shijshme e cila duket e mrekullueshme në pjatë!

S.B.

Bukë e fërguar me spinaq dhe djathë

S.B.

Truk efikas kuzhine: Kështu bëhet sërish e freskët sallata e gjelbër e vyshkur

S.B.

Supë kremoze me brokoli sipas recetës së Jamie Oliverit

S.B.

Meriton Klobuchishta rrëmben çmimin “The Best Barber Shop 2019” në New York

admin
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...