Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Nxiten spekulime se Rihanna dhe ASAP Rocky janë në lidhje dashurie

Zhurnal Ads

‘Showbizit’ ndërkombëtarë duket se po i shtohet edhe një çifti i ëmbël.

Janë dy artistët e njohur, Rihanna dhe ASAP Rocky, për të cilët po flitet se janë në lidhje dashurie, shkruan Daily Star.

Sipas mediave të huaja thuhet se dyshja janë parë një një darkë romantike në New York.

“Darka ishte intime. Ata ndanë më pas dhomën e hotelit në New York”, kanë qenë deklaratat e një burimi të The Sun.

Ata së fundmi janë parë shpesh në praninë e njëri-tjetrit, teksa dhuruan edhe 120 shujta në lagjen ku kishte qëndruar reperi.

Derisa po vazhdojnë aludimet, asnjëri nga palët nuk ka zgjedhur që të prononcohet.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Nuk duron më, pas lajmeve për lidhjen me Miss-in, Majk e bën këtë veprim të papritur

Z H

Rowan Atkinson thotë se nuk i pëlqente ta luante Mr. Bean-in dhe është i lumtur që ai rol ka marrë fund

S.B.

Genta Ismajli dhe Fero së shpejti në bashkëpunim

S.B.

Dua Lipa zgjedh skuadrën e saj në FIFA 21, inkuadron tre futbollistët nga Kosova në formacionin e saj

S.B.

Rita Ora thekson gjoksin me dekoltenë e hapur

S.B.

Rina Balaj sjell pamje tërheqëse me fustanin e ngjitur pas trupit

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...