Kuriozitete

Nxjerrin në shitje një palë perde, të gjithë tallen me to – ato ngjajnë me cigaret

Zhurnal Ads

Një palë perde që janë nxjerrë në shitje, i ka bërë shumë përdorues të rrjeteve sociale të tallen, për faktin se ato kanë formën dhe duken sikur të ishin cigare.

Një kompani britanike e marketing kishte nxjerr në shitje një palë perde me një çmim prej 5.99 funte, që kanë ngjyrë të verdhë dhe të bardhë, transmeton Telegrafi.

Por, ajo çfarë ua ka tërhequr më së shumti vëmendjen përdoruesve të rrjeteve sociale është forma e tyre – ato ngjajnë sikur cigaret e palosura – më saktësisht “10 sosh”.

Perdet fillimisht ishin shitur me një çmim prej 15 funte, por me kalimin e muajve ato u nxorën në shitje për 5.99. Megjithatë ato deri më tani vetëm sa janë bërë objekt për tallje.

Postime të ngjashme

“Qentë robotë” bëhen pjesë e ushtrisë amerikane

admin

Hynë në shtëpi pa ‘trokitur’, shoferi i Tesla përplaset në garazhin e shtëpisë

admin

Trendi i ri i shfrytëzimit të studiove të rreme të aeroplanëve – rinia po i shfaq në rrjete sociale

admin
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...