Agjencia Zhurnal.mk
Kuriozitete

Nxjerrin në shitje një palë perde, të gjithë tallen me to – ato ngjajnë me cigaret

Një palë perde që janë nxjerrë në shitje, i ka bërë shumë përdorues të rrjeteve sociale të tallen, për faktin se ato kanë formën dhe duken sikur të ishin cigare.

Një kompani britanike e marketing kishte nxjerr në shitje një palë perde me një çmim prej 5.99 funte, që kanë ngjyrë të verdhë dhe të bardhë, transmeton Telegrafi.

Por, ajo çfarë ua ka tërhequr më së shumti vëmendjen përdoruesve të rrjeteve sociale është forma e tyre – ato ngjajnë sikur cigaret e palosura – më saktësisht “10 sosh”.

Perdet fillimisht ishin shitur me një çmim prej 15 funte, por me kalimin e muajve ato u nxorën në shitje për 5.99. Megjithatë ato deri më tani vetëm sa janë bërë objekt për tallje.

Postime të ngjashme

Kina do ta bëjë “një vijë ndarëse” në majë të Everestit

S.B.

Erërat që frynin me shpejtësi mbi 150 km/h shkulën panelet e xhamit që shërbenin si dysheme në urën 300 metra të lartë, turisti kinez mbetet i varur në rrethojën mbrojtëse

S.B.

Në mes të ditës, dy burra sulmojnë njëri-tjetrin me hanxhar në Angli – ndërsa dëshmitarët ulërinin të tmerruar

S.B.

Rekruti amerikan me çdo kusht dëshironte të shkonte në shtëpi, “rrëmbeu” autobusin e shkollës me nxënës – por u arrestuar nga policia

S.B.

50 vjeçarja pretendon se është rrëmbyer nga alienët, thotë se ka dhe fakte

S.B.

Analisti sportiv turk thyen me çekiç frigoriferin në emision

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...