Nxori armën dhe filloi të shtie mbi qytetarët në mes të rrugës, plagosen pesë persona në Manhattan – përfshirë sulmuesin

Të paktën pesë persona janë qëlluar gjatë të shtënave në Manhattan, ka bërë të ditur sot policia e New Yorkut.

Policët ishin në afërsi të vendit ku ndodhi incidenti, kur panë sulmuesin duke shtënë dhe qëlluar katër persona rreth orës 4 të mëngjesit, transmeton Telegrafi.

Aty reaguan duke qëlluar të dyshuarin – një burrë rreth të 30-ve. Ai u dërgua menjëherë në spitalin e Harlemit, por plagët e tij është bërë e ditur se nuk i rrezikojnë jetën.

Related posts

Viktor Orban futet në listën e “armiqve të lirisë së shtypit”

N E

Së paku 50 viktima nga rrëzimi i aeroplanit në Filipine

N E

Pas takimit Biden – Putin, ambasadori rus kthehet në Uashington javën tjetër

Redaksia

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More