Agjencia Zhurnal.mk
Bota

Obama refuzon postin në administratën Biden: Po e pranova, më lë gruaja

Zhurnal Ads

Ish-presidenti Barack Obama nuk do ta pranojë një vend në administratën e presidentit të zgjedhur Joe Biden.

Në një intervistë sot për CBS, duke iu përgjigjur pyetjes se si do ta ndihmojë Biden kur ai të marrë detyrën në janar, ai tha se Biden nuk ka nevojë për këshillën e tij.

“Unë do ta ndihmoj në çdo mënyrë të mundshme. Nuk e kam ndërmend të filloj papritmas të punoj si një anëtar i kabinetit të Shtëpisë së Bardhë ose diçka si kjo,” tha Obama.

I pyetur nëse do të merrte parasysh një post në administratë, ai tha se nuk do të bënte kurrë disa gjëra pasi gruaja e tij Michelle do ta linte menjëherë.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Shpërthim i fuqishëm e shkëmbim zjarri në Turqi, momenti kur bomba trondit vendin (Video)

admin

Afro 20,000 punëtorë të Amazonit, të infektuar me koronavirus

admin

Brokada e Suzhou-t, “mbretëresha e brokadës kineze” e endur me vija horizontale dhe vertikale

R ZH

Covid-19 në Australi/ Pas gati 4 muajsh Melburni del nga izolimi

admin

Boris Johnson shtrëngon masat kundër COVID, çdo gjë mbyllet nga e mërkura deri më 1 dhjetor

S.B.

Kina mirëpret trenin e parë eksportues nga Turqia

T E
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...