Agjencia Zhurnal.mk

Odriozola mungon në stërvitjen e Real Madridit, thuhet se do të kalojë te Bayern Munich

Alvaro Odriozola ishte mungesa kryesore në seancën stërvitore të Real Madridit të martën në mëngjes, pasi lojtari me shumë gjasë do të largohet nga klubi.

Mbrojtësi i djathtë bask nuk ka luajtur shumë për Los Blancos këtë sezon dhe kjo situatë nuk i pëlqen aspak.

Për këtë ai është afër largimit nga Real Madridi si huazim, gjë që e shpjegon mungesën e tij në stërvitjen e së martës.

Odriozola është në negociata me Bayern Munich, pasi këta të fundit e duan një mbrojtës të djathtë.

Sipas mediave gjermane lojtari do të udhëtojë sot drejt Munichut, për të mbyllur marrëveshjen.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

XH.I

Lajmet e fundit

Loading...