Agjencia Zhurnal.mk
Kuriozitete

Oficerët u tronditën nga pamja e ‘një të vdekuri në dëborë’, kur iu afruan ata panë diçka tjetër

Oficerët e policisë në patrullë në Amsterdam menduan se kishin gjetur një viktimë në borë kur vunë re trupin të shtrirë mbi të.

Por kur zbritën nga makina, ata ndoshta qeshën me vete.

Domethënë, ishte një burrë dëbore që dikush e bëri duke u shtrirë në dëborë, transmeton Telegrafi.

Fotot e bëra në parkun e qytetit Oosterpark u shpërndanë në faqen e tyre zyrtare dhe i bënë ndjekësit të qeshin.

“Të martën në mbrëmje, oficerët patrulluan Oosterpark në një makinë, dhe pastaj papritmas panë një person të shtrirë pa jetë në dëborë në distancë.

Viktimë e krimit? A u sëmur dikush? Pasi kolegët tanë iu afruan ‘trupit’, panë që policia, dhe ata nuk do të kenë nevojë për një ambulancë.

Në fakt, ishte një njeri dëbore që kishte një karotë në vend të hundës.

Postime të ngjashme

​Aktivitetet që e rigjenerojnë trurin tonë

D V

Lum si mamatë që lindin në gusht, 7 arsyet fëmijët e tyre i duan dhe i lakmojnë të gjithë

D V

“Guida” si të bëhesh një mjeshtre e flirtimit

D V

Prindër, ndëshkoni veprimin dhe jo fëmijën!

D V

Zgjidhni një imazh dhe zbuloni mesazhin emocionues që ka për ju

D V

Jo 1 por 4 libra; Harry do të publikojë të dytin vetëm pasi mbretëresha të vdesë, për këtë arsye

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...