Agjencia Zhurnal.mk
Shqipëri

Ogerta Manastirliu: Janë vaksinuar 6 mijë gra e vajza të sektorit fason

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka zbuluar se janë vaksinuar 6 mijë gra e vajza të sektorit fason.

Ajo thotë se kjo shifër është arritur falë planit të vaksinimit masiv.

Manastirliu këtë e ka zbuluar me një foto të një vajze që punon në sektorin fason.

STATUSI NGA OGERTA MANASTIRLIU

Gentiana është një prej 6000 grave dhe vajzave, që punojnë në sektorin fason dhe që janë vaksinuar falë planit tonë të vaksinimit masiv për mbrojtjen e shëndetit të popullatës nga Covid19🙌🏻

VaksinimiNukNdalet💪

ShqipëriaBuzëqesh🌼

Postime të ngjashme

Paralajmërim për të shkarkuarit nga vetingu: “Do të hetoheni dhe do t’ju sekuestrohet pasuria”

Bekim Laçi

Lëvizja drejt Greqisë, MEPJ informon shqiptarët: Çfarë duhet të dini para se të udhëtoni

Bekim Laçi

Manastirliu: Ulim fashën e vaksinimit në +50 vjeç

Bekim Laçi

Gjonaj: Hetim, konfiskim pasurie, dënime penale gjyqtarëve dhe prokurorëve të larguar nga Vetingu

Bekim Laçi

Prokurorja Elisabeta Imeraj tërhiqet nga kandidimi në SPAK, zgjedh drejtimin e Tiranës

Bekim Laçi

PD miraton propozimin për ndryshimin e statutit të partisë

Bekim Laçi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...