Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

“Ohridi” u bë “Ohër”

Drejtori i NP “Rrugët e Maqedonisë”, Bekim Memeti ka bërë të ditur një lajm të madh sa i përket montimit të të gjitha tabelave në gjuhën shqipe që do të fillojë prej sot duke filluar nga Tabanoci dhe deri në Qafë Thanë. Drejtori Memeti deklaroi me këtë rast se te gjitha tabelat do të vendosen në gjuhën shqipe së shpejti.

Postime të ngjashme

Thyhen disa drunj në stadiumin e Tetovës, kërkohen autorët

Z H

Xhaferi-Gërvalla Shvarc: Intensifikim i politikave dhe marrdhënieve ekonomike Maqedoni – Kosovë

Z H

Pendarovski nuk do t’i nënshkruajë ndryshimet në Kodin Zgjedhor

Z H

Ambasadori çek Toman vizitoi Ministrinë e Bujqësisë

Z H

Zaev: Parlamenti ta mbështesë reformën e administratës

Z H

17 të shëruar dhe 74 raste të reja me Covid, vdesin dy pacientë

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...